KONST / Litografier / Färglitografi 17412098
nr 1741 2098
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 22/350, daterad - 83, "Vinter i Sandhamnshålet". Färglitografi, bildmått: 31x47 cm, yttermått inklusive ram: 48x63 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 17 november 2025
kl 20:19:36
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
17 nov
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson